Odprezentujte vašu firmu v tom najlepšom svetle pomocou profesionálneho prezentačného videa

Pozrite si naše výsledné video, ktoré sme robili pre nášho klienta Gastro Star. Zadanie bolo jasné – pripraviť prezentačné video, v ktorom bude zachytené nielen fungovanie, ale tiež hlavná myšlienka a dôležité benefity firmy. Začínali sme od nuly, skončili sme pri tomto parádnom videu. Kontaktujte nás ešte dnes a pomôžeme aj vám odprezentovať vašu firmu pôsobivým videom!

Zaujmite produktovými fotkami na prvý pohľad

Pozrite si čo robíme pre klienta MGusto Cukráreň. Okrem správy sociálnych sietí sme zastrešili profesionálne produktové fotenie, kde sme boli neustále obklopení sladkými voňavými dezertami. Už teraz sa tešíme na ďalšie spolupráce so stálymi aj novými klientmi.

Budujte značku atraktívneho zamestnávateľa

Pri klientovi CARAVITA je naším spoločným cieľom najmä employer branding. Značku atraktívneho zamestnávateľa vytvárame prostredníctvom správne zvolenej stratégie na sociálnych sieťach. Keďže na Slovensku majú výrobnú halu, zabezpečili sme pre nich profesionálne fotenie výroby, pri ktorom lietali blesky aj drony.

Doprajte vašim sociálnym sieťam nový lesk

Pozrite si referenčné video z našej práce pre klienta HUMED, kde sme zastrešili kompletnú správu sociálnych sietí spolu s profesionálnym produktovým fotením.

Sociálne siete sa v našich rukách premenia na zážitok

Pre nášho klienta Street Food Magnus spravujeme sociálne siete, z ktorých sa vám budú zbiehať slinky. Potrebujete tiež pomôcť so správou sociálnych sietí? Dajte nám vedieť.

Kontaktujte nás ešte dnes

Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes. Radi vám poskytneme podrobnejšie informácie o našich službách a navrhneme efektívne riešenia pre vaše potreby.