S čím vám vieme pomôcť?

Marketingová

stratégia

Riešenia, ktoré majú zmysel

Vytvoríme vám komplexnú marketingovú stratégiu ušitú na mieru vašej spoločnosti. Pri tvorbe riešení dbáme na dlhodobú konzistenciu v komunikácii pre čo najlepšiu zapamätateľnosť vašej značky. Komunikačná stratégia sa bude sústrediť na vaše dlhodobé firemné ciele tak, aby boli dosahované čo najefektívnejšie.

nastavenie marketingovej stratégie
výkonnostny marketing

Výkonnostný marketing

Zamerané na dlhodobú efektivitu

Pripravíme vám výkonnostné marketingové kampane pre váš e-shop alebo iný typ biznisu. Vyznávame data-driven prístup, pri ktorom vďaka analýze dostupných dát optimalizujeme kampane k čo najefektívnejším výsledkom.

Správa

sociálnych sietí

Sociálne siete, ktoré prinášajú nielen likes, ale najmä reálnych zákazníkov

Sociálne siete majú v dnešnej dobe veľký potenciál, ktorý s nami využijete na maximum. Vďaka aktuálnosti a kreativite vám pomôžeme osloviť nové publiká a vybudovať silnú komunitu zákazníkov.

Pozrite si naše referencie.

správa sociálnych sietí
profesionalne fotenie a natáčanie videa

Foto a video produkcia

Prezentujte sa zábermi v najvyššej kvalite

Zákazníci nakupujú očami. Zabezpečíme pre vás foto a videoobsah, ktorý bude perfektne ladiť s vizuálom vašej značky. Postaráme sa o celkovú produkciu, od nápadu cez realizáciu až po finálnu úpravu a postprodukciu materiálov.

Pozrite si naše referencie.

Vizuálna identita

Vytvorte vašej značke perfektný prvý dojem

Aby vaša značka zaujala, potrebuje k potenciálnym zákazníkom vysielať jasné a zrozumiteľné signály. Vytvoríme pre vás perfektnú vizuálnu identitu, v ktorej je zahrnuté všetko dôležité, čo potrebujete – logo, unikátne farby, font písma, grafické prvky, vizitky, foldre …

tvorba vizualnej identity
graficky dizajn

Grafický dizajn

Dizajn, ktorý funguje

Grafický dizajn od webových stránok cez online a offline vizuály až po dynamické banery a animácie. Našou prioritou je nielen funkčnosť banerov, ale najmä plnenie vašich biznis cieľov. Pri tvorbe grafiky dbáme na vizuálnu konzistentnosť pre čo najlepšiu dlhodobú zapamätateľnosť vašej značky.

Marketingový audit

Identifikujeme oblasti, v ktorých môžete byť lepší

Pozrieme sa na vaše marketingové aktivity, používané kanály alebo zhodnotíme vašu webovú stránku. Cieľom nie je kritizovať, ale nájsť slabé miesta a poukázať na chyby, ktoré váš biznis brzdia.

marketingový audit
Kontaktujte nás ešte dnes

Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes. Radi vám poskytneme podrobnejšie informácie o našich službách a navrhneme efektívne riešenia pre vaše potreby.

Zadajte váš email alebo telefónne číslo a budeme vás obratom kontaktovať za účelom úvodnej konzultácie.